logo

!!! PiKNIK STRZELECKI !!!

Zapraszamy na coroczny Piknik Strzelecki organizowany w ramach 
Dni Rybnika.
Piknik odbędzie się 16.06.2018 (sobota) na strzelnicy sportowej MKS LOK na Paruszowcu od g.10:00 do 17:00. (dojazd od ulicy Wielopolskiej)
Jak co roku oferujemy wystrzałową zabawę. 
Oczywiście będzie można postrzelać z różnych rodzajów broni jakie posiada klub, 
między innymi nieśmiertelnego "kałacha" i "pepeszy", karabinów M16, SKS, Beryl, Mosin, DPM, pistoletów Beretta, Glock, strzelby Mossberg i innych ...
Imprezę rozpoczynamy o godzinie 10:00 wystrzałem z armaty czarnoprochowej. Do dyspozycji naszych miłych gości zostanie oddanych 6 stanowisk strzeleckich na których pod opieką instruktorów, będzie można postrzelać z różnych rodzajów broni. Dostępna będzie broń bocznego zapłonu (kaliber .22lr) w postaci pistoletów Margolin, Bersa, Smith&Wesson i karabinków Anschutz, BK czy MP5.22lr. Pistolety centralnego zapłonu (kaliber 9mm) takie jak Glock, Beretta CZ75 czy pistolet maszynowy Glauberyt. Karabiny centralnego zapłonu - rodziny AK (popularnie zwany kałasznikowem), SKS, nowoczesny Beryl, a dla amatorów mocnych wrażeń - historyczny Mosin, "diegtariew" DPM i pistolet maszynowy Szpagina czyli "pepesza". Będzie można również spróbować swoich sił przy strzelaniu z broni gładkolufowej w postaci strzelby Mosberg (popularna "pompka") strzelającej amunicją typu Breneka oraz strzelby IŻ Sporting strzelającą amunicją śrutową do rzutków. Jedno stanowisko będzie przeznaczone na broń historyczną (karabin i rewolwer), ładowaną odprzodowo czarnym prochem. Dzieci (i nie tylko) zapraszamy na stanowisko z karabinkiem pneumatycznym. 
!!! ZAPRASZAMY !!!
20170617 101430A tak bawiliśmy się w poprzednich latach ...

 

0
0
0
s2smodern