logo

Rezerwacje Strzelnicy

Każdy klubowicz zobowiązany jest do uprzedniej rejestracji swojej obecności na strzelnicy następujący sposób:
 a) co najmniej 24 godziny przed planowaną wizytą należy zgłosić swój planowany pobyt, wysyłając smsa na wszystkie niżej wskazane numery telefonu:
- 690664873
- 578904238
- 600974388
- 501798402
- 533306500
b) obowiązuje całkowity zakaz dzwonienia na ww. numery telefonów – nie będą odbierane,
c) każdy sms powinien być sformułowany wg. następującego wzoru: Imię Nazwisko, data, godziny od-do (np. Jan Kowalski, 4 maja, 13-15),
d) rezerwacje będą przyjmowane wyłącznie na pełne godziny,
e) dopuszczalna jest rezerwacja na maksymalnie 2 godziny,
f) po wysłaniu smsa – rezerwacja zostanie wprowadzona do kalendarza w ciągu kilku godzin (apelujemy o cierpliwość),
g) osoby obsługujące ww. numery telefonów nie będą odpowiadać na smsy, ani w jakikolwiek sposób potwierdzać rejestracji – każdy zobowiązany jest sam sprawdzać w kalendarzu na stronie www.mks-lok.rybnik.pl swoją rejestrację najpóźniej w momencie wyjazdu na strzelnicę, sms/zgłoszenie jest głównie dla wiedzy Zarządu i prowadzenia rejestracji, jeżeli w ww. kalendarzu nie pojawi się dana rejestracja, a wysyłający nie otrzyma sms-a z odmową - np: "Obiekt zamknięty, rezerwacja dla policji - cały dzień" - zgłaszający może traktować sms / zgłoszenie jako zaakceptowane/przyjęte.
h) ze względów bezpieczeństwa strzelnica może być uzytkowana od g 6:00 do 21:00, jednak tylko przy świetle dziennym (nie strzelamy po zmroku, nawet jeśli zapadł o 16:30) 
i) w godzinach porannych (6:00-7:00) można strzelać tylko z broni bocznego zapłonu (cała strzelnica) lub pistoletów centralnego zapłonu (linia 25m pod wałem). W tych godzinach strzelanie z karabinów centralnego zapłonu oraz strzelb jest zabronione!

CENNIK KORZYSTANIA ZE STRZELNICY